جزیره کیش ـ میدان امیرکبیر
076-4442-4802

جست و جو و انتخاب خدمات هتل

وارسی سبد خرید

مانده اعتبار شما مبلغ، ریال و برای پرداخت این سبد، کافی می‌باشد. در صورت تمایل می‌توانید اعتبار خود را افزایش دهید. افزایش اعتبار به روز رسانی اطلاعات
مانده اعتبار شما مبلغ، ریال است که برای پرداخت این سبد، کافی نیست. اعتبار خود را باید افزایش دهید. افزایش اعتبار به روز رسانی اطلاعات
بدهی اعتبار شما سررسید شده و خرید اعتباری برای شما مجاز نیست. لطفا بدهی خود را تسویه کنید. تسـویـه بـدهـی به روز رسانی اطلاعات
عنوان تاریخ ورود تاریخ خروج مدت تعداد نرخ اصلی تخفیف قابل پرداخت
جمع کل ۰ ریال
جمع تخفیف ۰ ریال
مالیات و عوارض بر ارزش افزوده (0%) ۰ ریال
مبلغ قابل پرداخت ۰ ریال

مرحله بعد

ثبت مشخصات مهمان

تایید شرایط رزرو

لطفا تمامی شرایط رزرو را با دقت مطالعه و برای ادامه، موافقت خود را با کلیک روی علامت تایید فرمایید.

:: شرایط و قوانین رزرو
 1. لطفا در هنگام خرید دقت و توجه لازم را بفرمایید و به تعداد شبی که از اقامت خود مطمئن هستید خرید نمایید زیرا پس از خرید، امکان تغییر تاریخ یا لغو رزرو وجود ندارد و در صورت انصراف مهمان وجهی مسترد نخواهد شد.
 2. هتل هیچگونه مسئولیتی در قبال لغو و یا تاخیر سفر مهمانان نداشته و در صورت عدم مراجعه مهمانان در روز مقرر، رزرو باطل گردیده و هیچ وجهی مسترد نمی‌گردد.
 3. در صورتی که رزرو اتاق توسط آژانس انجام شده باشد، آژانس موظف است قبل از رزرو، به مسافر اعلام کند که رزرو کنسلی ندارد و مبلغ غیر قابل استرداد می‌باشد، در غیر این صورت، هتل مسئولیتی نخواهد داشت و عواقب آن بر عهده آژانس می‌باشد.
 4. گواهی ذخیره اتاق به نام تقاضا کننده صادر می شود و غیر قابل انتقال به دیگری است.
 5. در صورت ثبت رزرو به صورت گروهی، ثبت کننده رزرو (شخص یا آژانس) موظف است نام مهمان را در بخش مشخصات مهمان وارد کند و در صورتی که بیش از یک اتاق رزرو نموده، اسامی سایر مهمانان را در قسمت درخواست ویژه وارد کند تا شناسایی مهمان هر اتاق برای هتل مقدور گردد. در غیر این صورت، هتل از ارائه خدمات به مهمان معذور بوده و تمامی عواقب بر عهده ثبت کننده رزرو خواهد بود.
 6. هتل در خصوص طبقه و نوع چیدمان تخت‌های اتاق‌ها هیچگونه تعهد و مسئولیتی ندارد.
 7. هتل فاقد آسانسور می‌باشد.
 8. کشیدن سیگار و قلیان و پخت غذا در اتاق‌ها ممنوع می‌باشد.
 9. شماره تماس مهمان جهت هماهنگی رزرو و استقبال الزامی است. درخواست استقبال باید تا حداکثر یک روز قبل از ورود مهمان به هتل اعلام شود. هتل نسبت به قبول درخواست استقبال برای رزروهای به مدت یک شب، تعهدی ندارد.
 10. رزرو کننده متعهد است ساعت و شماره پرواز را هنگام رزرو ثبت کند. در غیر این صورت، ترانسفر استقبال برای مهمان انجام نخواهد شد.
 11. آخرین سرویس استقبال و ترانسفر فرودگاهی تا قبل از ساعت ۱۱ شب انجام می‌شود و پس از این ساعت، انتقال به هتل به عهده خود مهمان خواهد بود. ضروری است آژانس‌های همکار این موضوع را قبل از انجام رزرو به مهمان اعلام نمایند، در غیر این صورت عواقب آن به عهده آژانس خواهد بود.
 12. جهت هماهنگی ترانسفر استقبال با شماره 09361563126 تماس بگیرید.
 13. تحویل اتاق در روز ورود ساعت 14 و تخلیه در روز آخر ساعت 12 ظهر می‌باشد.
 14. دو کودک زیر چهار سال، یک نفر بزرگسال محسوب می‌شود و هر کودک بالای چهارسال یک نفر بزرگسال محسوب می‌شود.
 15. همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر از هر مهمان الزامی می‌باشد. زوجین محترم نیز حتما مدرک مبنی بر محرمیت به همراه داشته باشند.
 16. صدور گواهی ذخیره اتاق به منزله قبولی تمام مقررات مندرج در این قرارداد می‌باشد که تعهدات و رعایت آن از طرف میهمانان محترم الزامی است.
تمامی شرایط رزرو را مطالعه کرده‌ام و آن را قبول دارم.

مرحله بعد

تسویه و پرداخت

 • شما هنوز مراحل رزرو را به صورت کامل انجام نداده‌اید.
 • اگر در بالای این ناحیه، در کنار عنوان مراحل، علامت می‌بینید، یعنی باید آن مرحله را کامل کنید. روی عنوان آن کلیک کنید تا به آن مرحله بازگردید.
 • پس از تکمیل همه مراحل، کلیدهای تسویه و پرداخت فعال خواهد شد.